تبلیغات
• پایگاه فرهنگی جلال الدین • - مجموعه پوسترهای «تحریف امام»


اگر ملّت ایران بخواهد به هدفهای بزرگ خود برسد، بخواهد این راه را ادامه بدهد، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد، اصول او را درست بشناسد، نگذارد شخصیّت امام را تحریف کنند...[یکی از اصول امام:] در مکتب فکری امام، ضدّیت با استبداد و ضدّیت با استکبار حرف اوّل را میزند؛ امام با مستکبرین سرِ آشتی نداشت. واژه‌ی «شـیـطـان بـزرگ» برای آمریکا، یک ابداع عجیبی از سوی امام بود. ۱۳۹۴/۰۳/۱۴


پس از سخنرانی مهم آیت الله خامنه ای در 14 خرداد 1394 در مرقد امام و هشدار دادن ایشان در مورد خطرات تحریف شخصیت امام خمینی(ره)، پایگاه khamenei.ir  آثار جالبی در این زمینه تولید کرده است که از آن جمله سه پوستر است و یک کلیپ صوتی.

پایگاه فرهنگی جلال الدین، برای سهولت در دریافت این فایل ها، همه آنها را در یک فایل zip   انتشار می دهد. امید است که به کار آید.


دریافت همه فایل ها به صورت یکجا در یک فایل zip:

3 پوستر

و یک فایل صوتی

حجم: 96.3 MB

رمز فایل:

Jalal-al-din.mihanblog.com
 دریافت فایل ها به صورت جداگانه:


برای مشاهده پوسترها در اندازه و کیفیت اصلی

روی آنها کلیک کنید.

کلیپ صوتی «تحریف امام»:سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این صوت می‌شنوید:


* آنچه امروز به شما عرض میکنم تحت عنوان «تحریف شخصیّت امام» است. آیا شخصیّت‌ها هم قابل تحریفند؟ معمولاً عنوان تحریف را و اصطلاح تحریف را درباره‌ی تحریف متون به کار میبریم؛ آیا شخصیّت‌ها را هم میشود تحریف کرد؟ بله. تحریف شخصیّت‌ها به این است که ارکان اصلی شخصیّت آن انسان بزرگ، یا مجهول بماند، یا غلط معنا شود، یا به‌صورت انحرافی و سطحی معنا شود؛ همه‌ی اینها برمیگردد به تحریف شخصیّت. شخصیّتی که الگو است، امام و پیشوا است، رفتار او، گفتار او برای نسلهای بعد از خود او راهنما و رهنمود است، اگر تحریف شود زیان بزرگی به‌وجود خواهد آمد. امام را نباید به‌عنوان صرفاً یک شخصیّت محترم تاریخی مورد توجّه قرار داد؛ بعضی این‌جور میخواهند: امام یک شخصیّت محترمی است در تاریخ این کشور که روزگاری بود، فعّال بود، مفید بود، بعد هم از میان جمعیّت رفت و روزگار او تمام شد؛ احترامش میکنیم، نامش را با تجلیل می‌آوریم، صرفاً همین؛ بعضی میخواهند امام را این‌جور بشناسند و بشناسانند و این‌جور تلقّی کنند؛ این غلط است.
مراسم سالروز رحلت امام خمینی رحمه‌الله ۹۴/۰۳/۱۴

*اگر ملّت ایران بخواهد به آن هدفها برسد، بخواهد این راه را ادامه بدهد، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد، اصول او را درست بشناسد، نگذارد شخصیّت امام را تحریف کنند، که تحریف شخصیّت امام، تحریف راه امام و منحرف کردن مسیر صراط مستقیم ملّت ایران است. اگر راه امام را گم کنیم یا فراموش کنیم یا خدای نکرده عمداً به کنار بگذاریم، ملّت ایران سیلی خواهد خورد. همه باید بدانند که هاضمه‌ی سیری‌ناپذیر استکبار جهانی چشم از کشورشان برنداشته است؛ یک کشور بزرگ، یک کشور ثروتمند، یک کشور واقع‌شده‌ی در یک چهارراه حسّاس جهانی، برای قدرتمندان دغل‌باز عالم خیلی مهم است. اینها دست از طمع خود برنداشته‌اند، چشم برنداشته‌اند؛ فقط آن‌وقتی عقب خواهند نشست که شما ملّت ایران آن‌چنان قدرتی پیدا کنید، آن‌چنان پیشرفتی پیدا کنید که امید آنها قطع بشود. اینجا است که خطر تحریف امام اهمّیّت پیدا میکند؛ اگر شخصیّت امام تحریف شد، بد معرّفی شد، غلط معرّفی شد، همه‌ی این خطرات بزرگ متوجّه ملّت ایران خواهد شد؛ اینجا است که خطر تحریف امام به‌عنوان یک هشدار باید در گوش و چشم مسئولان کشور، صاحب‌نظران فکری انقلاب، شاگردان قدیمی امام، کسانی که علاقه‌ی به این راه دارند و عموم جوانان، فرزانگان، دانشگاهیان، حوزویان تلقّی بشود. خب، این مقدمه‌ی عرایض من بود.
مراسم سالروز رحلت امام خمینی رحمه‌الله ۹۴/۰۳/۱۴

* اکنون که من حاضرم، بعض نسبت‌های بی‌واقعیت به من داده می‌شود و ممکن است پس از من در حجم آن افزوده شود؛ لهذا عرض می‌کنم آنچه به من نسبت داده شده یا می‌شود، مورد تصدیق نیست مگر آن‌که صدای من یا خط و امضای من باشد، با تصدیق کارشناسان؛ یا در سیمای جمهوری اسلامی چیزی گفته باشم.
متن کامل وصیتنامه الهی سیاسی امام خمینی رحمه‌الله ۶۸/۰۳/۱۵

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/home/rect-1-n.gif سخنان امام خمینی رحمه‌الله که در این صوت می‌شنوید:

* تزلزلی که در بین کاخ‌نشین‌ها هست در بین کوخ‌نشین‌ها نیست. آرامشی که طبقه محروم دارند آن طبقه‌ای که به خیال خودشان در آن بالاها هستند ندارند.

* از پانزده خرداد تا حالا که آمدیم خون دادیم؛ یعنی شما خون دادید. من که نشستم این‌جا؛ من هم هیچ حقی ندارم. شماها خون دادید، شماها به میدان رفتید، شماها مبارزه کردید. ماها هیچ حقی نداریم، ما باید برای شما خدمت کنیم، خودمان نباید استفاده کنیم.

طبقه بندی: ــ امام خمینی(ره)، ــــــــ تحریف امام، ــ امام خامنه ای، کلیپ صوتی،
برچسب ها: دانلود مجموعه پوسترهای تحریف امام به صورت یکجا، تحریف امام، تحریف شخصیت امام، هشدار رهبر انقلاب در مورد تحریف امام خمینی، کلیپ صوتی تحریف امام، پوسترهای تحریف امام،

تاریخ : 1394/06/9 | 16:17 | نویسنده : عمار | دیدگاه
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • قالب وبلاگ