تبلیغات
• پایگاه فرهنگی جلال الدین • - دانلود نرم افزارهای مذهبی اندروید

منبع: شهید آوینینام برنامه : مفاتیح الجنان

ورژن برنامه : 1.0

دانلود فایل APK با حجم 1.7 مگابایت


توضیحات:

   برنامه مفاتیح الجنان حاوی کلیات مفاتیح الجنان شامل ادعیه ها ، دعاها ، ملحقات ، حاشیه و ... کتاب مفاتیح الجنان می باشد.
   برای نصب این برنامه فایل نصبی را از لینک بالا دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید و بعد از نصب برنامه در قسمت منوی خود می توانید مشاهده کنید.

نام برنامه : Sahife

ورژن برنامه : 1.0

دانلود فایل APK با حجم 9.00 مگابایت

دانلود فایل دیتا


توضیحات:

نرم افزار صحیفه سجادیه که به تازگی تولید و منتشر شده است ویژه سیستم عامل آندروید می‌باشد و علاوه بر متن کتاب شریف صحیفه سجادیه، دیگر ادعیه امام سجاد علیه السلام هم که در مفاتیج و دیگر کتب ادعیه وارد شده (ابوحمزه ثمالی، افتتاح، جوشن کبیر و مناجات خمس عشر و..)، نیز در این نرم افزار قرار گرفته و پیشنهاد می‌کنم حتما دریافت نمائید.
این نرم افزار توسط سایت شیعه مدیا منتشر شده و بهای استفاده از آن یک صلوات است.
برای نصب این برنامه فایل اول (apk) را دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید .لازم به ذکر است که این برنامه همراه با فایل Data است که باید ان را نیز دانلود کنید.


نام برنامه : نهج البلاغه

ورژن برنامه : 2.5

دانلود فایل APK با حجم 1.02 مگابایت


توضیحات:

شما توسط برنامه ی نهج البلاغه می توانیدبه تمامی موضعات ، خطبات ، حکمت ها ، نامه های و ... که در کتاب اصلی نهج البلاغه آماده است دسترسی داشته و همیشه این کتاب پر محتوا را همراه خود داشته باشید.

این برنامه طراحی گرافیکی خوبی دارد و کار با آن بسیار راحت می باشد.

برای نصب این برنامه فایل نصبی را از لینک بالا دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید.و بعد از نصب برنامه را در منوی گوشی خود  می توانید مشاهده کنید و به راحتی از آن استفاده کنید.


نام برنامه :  حبل المتین

ورژن برنامه : 1.0

دانلود فایل APK با حجم 900 کیلوبایت


توضیحات:
نرم افزار حبل المتین یکی از نرم افزار های داخلی قران کریم ارائه شده است  که شامل بخش های مختلف و متنوع ای شامل : قرآن ، ترجمه ، قرآن صوتی ، استخاره ، تفسیر و ... می باشد.
برای نصب این برنامه فایل نصبی را از لینک بالا دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید.و بعد از نصب برنامه را در قسمت منوی خود می توانید مشاهده کنید.
نام برنامه :  باب النعیم

ورژن برنامه : 2.0

دانلود فایل APK با حجم 9.70 مگابایت


توضیحات :

نرم افزار باب النعیم یکی از نرم افزار های داخلی است که شامل تمامی مفاتیح الجنان کامل می باشد.
برای نصب این برنامه فایل نصبی را از لینک بالا دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید.و بعد از نصب برنامه را در قسمت منوی خود می توانید مشاهده کنید.

نام برنامه : غرر الحکم

ورژن برنامه : 1.0

دانلود فایل APK با حجم 1.94 مگابایت


توضیحات :

برنامه ی غرر الحکم برنامه ای است که توسط یکی از دوستان ایرانی تولید شده است. در این برنامه احادیث امیرالمومنین علی علی (ع) گنجانده شده است که دارای بیش از 700 حدیت در  520 موضوع  است.
ابتدا برنامه را دانلود  و سپس فایل نصبی (apk) را نصب کرده و از برنامه استفاده کنید .
نام برنامه : نهج الفصاحه

ورژن برنامه : 1.0

دانلود فایل APK با حجم 1.02 مگابایت


توضیحات :

برنامه ی نهج الفصاحه برنامه ای است که امکان داشتن بیش از 3200 حدیث از پیامبر اکرم را به شما می دهدتا بتوانید همیشه این احدیث گران بها را  در گوشی اندوریدی خود داشته باشید.
برای نصب این برنامه فایل اول (apk) را دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید . لازم به ذکر است که این برنامه نیازی به فایل data ندارد.


طبقه بندی: فرهنگ، • موبایل •، ــ اندروید، قرآن کریم،
برچسب ها: دانلود نرم افزارهای مذهبی اندروید، دانلود نهج البلاغه اندورید، دانلود صحیفه سجادیه برای اندروید، دانلود مفاتیح الجنان اندروید، دانلود حبل المتین، دانلود نرم افزار باب النعیم، دانلود غررالحکم اندروید دانلود نهج الفصاحه اندروید،

تاریخ : 1393/12/23 | 16:15 | نویسنده : عمار | دیدگاه
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • قالب وبلاگ